Maudymosi kostiumėliai 2012 metų pavasariui / vasarai

Atšilus orams pradedame galvoti ne tik apie tai, kur praleisime atostogas šią vasarą, bet ir kokiu nauju pirkiniu galėsime papildyti savo kelionių lagaminą. Maudymosi kostiumėlį tikriausiai galėtume įrašyti į būtiniausių kompanionų penketuką. Ar keliautume į prabangų kurortą, ar mėgautumėmės saule jaukioje sodyboje, pasitikėjimas savimi yra svarbiausia.

Šią vasarą mados tendencijos siūlo itin daug skirtingo stiliaus maudymosi kostiumėlių, nuo uždaro vintažinio iki vos dengiančio nėriniuoto kostiumėlio, todėl neturėtų būti sunku rasti kiekvienai moteriai tinkamą variantą.

Vintažinis stilius

Žaismingumas, koketiškumas, moteriškumas – visa kas mus sugrąžina į šeštą dešimtmetį. Tai uždari marinistinio stiliaus ar atskiri, paaukštintos apatinės dalies kostiumėliai. Dažniausiai sutinkama širdelės formos iškirptė viršutinėje dalyje. Kostiumėliai marginami įvairiais spaudiniais, nuo gėlių raštų iki tapybos darbų interpretacijų.

Raukiniai

Viena iš ryškiausių 2012 metų vasaros tendencijų yra raukiniai. Jie naudojami tiek vientisuose tiek dviejų dalių maudymosi kostiumėliuose. Rauktos detalės viršutinėje ar apatinėje kostiumėlio dalyje sukuria subtilų romantišką įvaizdį.

Nėriniai

Pavasarį pasitiktas nėrinių motyvas suknelėse išlieka ir maudymosi kostiumėlių tendencijose. Aštuonesdešimtųjų mados įtakos įgavę, atvirumo nestokojantys kostiumėliai suteikia rafinuotumo ir jaukumo įspūdį. Nėriniuotus vientisus maudymosi kostiumėlius siūloma dėvėti ir su ilgais, lengvo audinio sijonais, kurie itin madingi šią vasarą.

Ant vieno peties

Maudymosi kostiumėliai ant vieno peties jau ne pirmą vasarą siūlomi tendencijų. Išryškinant vieną petį sukuriama įdomi asimetrinė kompozicija, galinti paryškinti ar panaikinti figūros trūkumus. Naudojamas vieno peties akcentavimas yra skirtas daugiau vizualiam nei praktiškam efektui.

Dirželiai

Viena iš seksualiausių tendencijų – plonų dirželių detalės, naudojamos kaip dekoras ar maudymosi kostiumėlio dalių sujungimas. Puikiai tinka vintažinio stiliaus kostiumėliui. Pasirinktas audinys dirželiams gali sudaryti skirtingą įvaizdį, nuo švelnaus, jaukaus iki grubaus.

Printai (spaudiniai ant audinio)

Skaitmeniniai spaudiniai ant audinio dominuoja visose 2012 metų tendencijose. Ši technika itin tinka sportinio stiliaus maudymosi kostiumėliams, nors siūloma ir vintažinio kirpimo kostiumėliuose. Spaudiniai varijuoja nuo abstrakčių raštų iki ikonografinių motyvų.

Tai yra ryškiausios šių metų pavasario / vasaros maudymosi kostiumėlių tendencijos. Tačiau visuomet galima eksperimentuoti, o norint pabrežti kiekvieno individualų grožį tereikia šiek tiek žaismingo polėkio ir jūsų originalumas neliks nepastebėtas.

Author – Ugne Martinaityte

http://www.ieva.lt/naujiena/2131/is-vandens-isnirusi-undinele#4096