Ugnė Martinaitytė

Madingiausi vasaros drabužiai, kurios lengvai pasigaminsi

pati (PAMOKĖLĖ)

Ugnė Martinaitytė – dizainerė, stilistė, daugybės konkursų nugalėtoja ir labai talentinga asmenybe. Ji specialiai portalui panele.lt atskleidė, ką būtina šią vasarą turėti savo spintose. O visų geriausia – Ugnė parodys, kaip tuos lobius pasigaminti pačiai!

Vasara yra atostogų, festivalių, kelionių ir dar visokių linksmų dalykų metas, todėl bet kurią akimirką reikia būti pasiruošus susikrauti lagaminą ar kelioninį krepšį per kelias minutes ir leistis į nuotykius. Kadangi dažnai vietos vis vien būna per mažai, reikėtų nesukti galvos ir atkreipti dėmesį į tai, kokie drabužiai turėtų atsidurti lagamine pirmi.

ŠORTAI

 

Šią vasarą pirmame plane atsiduria įvairių ilgių, kirpimų ir audinių šortai. Nuo vintažinių džinso iki sportinio kirpimo šortų. Todėl drąsiai galime traukti senus džinsus iš spintos ir prikelti juos antram gyvenimui. Šį sezoną itin madingas ne tik plėšytas, bet ir dažytas ar balintas džinsas, siūlau nepabijoti užsimauti pirštines ir susikurti savitą stilių.

 

 

DŽEMPERIS


Kad ir kur atostogautume, vakarais nuo vėjo puikiai apsaugos oversized tipo džemperis. Mados savaitės siūlo raštuotus ar vienspalvius berniukiškus džemperius, kurie atrodo itin jaukiau bei patogiai. Kelios detalės, tokios kaip kniedėmis dekoruota apykaklė ar prisiūta kišenė, niekuo neišsiskiriančiam sportiniam džemperiui gali suteikti elegancijos ir papildyti vakarinį derinį.

 

 

AŽŪRINĖ PALAIDINĖ


Karpytos nugaroje ar priekyje palaidinės geriausia išeitis tiek karštai dienai, tiek vakarui. Tokio tipo palaidinės atrodo ne tik seksualiai, bet ir labai puošniai. Vos keliais žirklių įkirpimais galima kasdienei palaidinei suteikti išskirtinę išvaizdą ir džiaugtis savo kūrybingumu.

 

Tad pirmyn! Pažvelkime į savo spintų turinį kitu kampu ir atrasime neįtikėtinai daug galimybių vasarą atsiskleisti kaip stiliaus guru!

 

http://www.panele.lt/straipsniai/mada/madingiausi-vasaros-drabuziai-kurios-lengvai-pasigaminsi-pati-pamokele.d?id=61793193#ixzz2YHJWAB9P