Rudens mados: kaip išsirinkti tobulai tinkantį odinį švarkelį?

(PAMATYK)

Artėjant rudeniui norime jaukumo ir patogumo. Ieškome rūbo, kuris ne tik gražiai atrodytų, bet ir šildytų žvarbiu oru. Oda! Štai kur atsakymas į visus klausimus.

Jau nuo praėjusio sezono podiumas mirga nuo įvairiausių odinių švarkelių, striukių, paltų, tačiau rudenį jie vėl sugrįžta į „must have“ dešimtuko pirmąsias vietas. Štai keli patarimai kaip nepasimesti beieškant tinkamiausio švarkelio ir atkreipti dėmesį į savo figūros privalumus ir trūkumus.

Peplumas


Atrodo, kad jo era niekada nesibaigia. Modifikavęs visus įmanomus drabužius šį kart ryškiausiai matomas sijonų bei švarkų tendencijose. Banguota švarkelio apačia suteikia ne tik elegancijos, bet ir išryškina taliją, suteikia grakštumo. Tokio tipo drabužį derėtų rinktis smulkesnėms merginoms, norinčioms pabrėžti krūtinę ir taliją.

Atvartai


Asos.com nuotraukos

Artimiausias „grunge“ stiliui kirpimas, ypač jei oda dekoruota kniedėmis, pasendinta. Tačiau dekoruota kailiu ar audiniu gali atrodyti labai moteriškai ir seksualiai. Atvartai vizualiai didina krūtinę, todėl tinka merginoms, norinčioms, kad jų krūtinė atrodytų didesnė. Tačiau merginos, neturinčios tokios problemos turėtų atkreipti dėmesį į tokio modelio drabužius, nes pasirinkę itin aptemtą odinį švarkelį gali atrodyti neskoningai. Svarbu „neperspausti“ seksualumo!

Įstrižas užtrauktukas


Asos.com nuotraukos

Asimetriškas kirpimas ir ryškus metalinis užtrauktukas tiks visom norinčiom dėvėti odinį švarkelį įvairiausiomis progomis. Užsegtas užtrauktukas suteiks elegancijos, o atsegus turės atvartus suteikiančius paprastumo ir puikiai tiks pasivaikščiojimams po miestą.

Oda ir kailis

Asos.com nuotraukos

Toks derinys suteikia natūralumo pojūtį. Nors kailis yra ekstravagantiškumo simbolis, skirtingos kailio rūšys suteikia skirtingą išvaizdą. Pasirinkus avies kailio detales, turėsi universalų, prie daugybės apdarų tinkantį švarkelį. Nebereikės sukti galvos, kuo rengtis vėsų vakarą!

Įspaudai


Asos.com ir “Zara” nuotraukos

Gana grubiai tačiau itin efektingai atrodantis odos ornamentavimo būdas. Užsivilkusi raštais pagražintą odinį švarkelį netapsi baikere, tačiau pasitikėjimo jis tikrai suteiks daugiau. Plačių pečių merginoms reiktų rinktis švarkelius, kurių įspaudai būtų apatinėje dalyje, merginoms su siaurais klubais turėtų dairytis įspaudų ties pečiais, kadangi įspaudai vizualiai didina plotą, kuriame jie yra.

Aksesuarai

Asos.com ir “Zara” nuotraukos

Renkantis aksesuarus prie odinio švarkelio reikėtų nepersistengti. Jei švarkelis turi daug užtrauktukų ar kitų ryškių detalių, jis yra savaime puošnus ir užtenka lengvos skarelės ar plonos grandinėlės, kad stilius atrodytų išbaigtas. Labai svarbu derinti batus ir rankinę. Svarbiausia, kad jie neužgožtų vieni kitų ir neatrodytų chaotiškai. Taip pat reikėtų nepamiršti sezoniškumo, šilti odiniai švarkeliai prie atvirų laisvalaikio batelių netinka.

http://www.panele.lt/straipsniai/mada/rudens-mados-kaip-issirinkti-tobulai-tinkanti-odini-svarkelipamatyk.d?id=62129339#ixzz2dq6Qq8oU