SPECIALUS REPORTAŽAS: ilgai lauktos parduotuvės

atidarymo beprotybė

 

Šeštadieni 11 valandą Vilniaus Akropolyje buvo atidaryta pasaulinio garso drabužių parduotuvė H&M („Hennes & Mauritz“).

Prieš kelias dienas duris atvėrusi Lietuvos įžymybėms, šeštadieni parduotuvė H&M oficialiai atsidarė plačiajai visuomenei. Per naktį ant raudonojo kilimo eilėje laukę paaugliai nepasidavė ir parduotuvei atsidarius buvo apdovanoti 350lt vertės čekiais bei 50lt vertės dovanų kortelėmis apsipirkti H&M parduotuvėje.

Laukiančiųjų patekti į parduotuvę eilė buvo perskirta į kelias grupes, o artėjant 11 valandai smalsuolių susirinko visa minia. Jaunuoliai eilėje artėjant atidarymui stiprinosi užkandžiais bei šildėsi arbata iš termosų. Lauke stovėjo greitosios pagalbos automobilis, viduje saugumu rūpinosi apsaugos darbuotojai, todėl tokiam antplūdžiui buvo puikiai pasiruošta.

Likus 20 minučių iki atidarymo H&M parduotuvės darbuotojai dalinosi gera nuotaika, šoko bei skandavo parduotuvės pavadinimą. Tuo tarpu eilėje laukiantys paaugliai su tėveliais atrodė šiek tiek pavargę ir nekantravo patekti į parduotuvę.

Atėjus 11 valandai skambant garsiai muzikai, kuria rūpinosi DJ Emma parduotuvės viduje, visi norintieji suplūdo į vidų. Nors parduotuvė įsikūrusi per du aukštus, kurios plotas yra 3500 kvadratinių metrų, netrukus nei dešimčiai minučių merginos su pirkiniais rankose skubėjo prie kasų. Parduotuvės kainos iš tiesų stebino: už šimtą litų gali apsirengti nuo galvos iki kojų.

Parduotuvės salėse beklaidžiojant ir besižvalgant į ekspozicijas, akis patraukė ne tik didelis besišypsančių darbuotojų skaičius, bet ir ne mažas vaikinų susidomėjimas, kurie ne tik ištvermingai laukė eilėje bet ir skubėjo įsigyti stilingų drabužių. Todėl mano nuomone stereotipas, jog vaikinai nemėgsta apsipirkinėti, vis dėlto paneigtas.

Tikriausiai parduotuvė taps tikru galvos skausmu fashionistoms, nes „H&M“ žada nuolaidas pirkėjams iki pat rugsėjo pradžios. Jau čia pat naujų mokslo metų pradžia, o dėl naujų drabužių naktį buvo galima ir parduotuvėje praleisti…

Nuotraukos Dariaus Jakubausko

http://www.panele.lt/straipsniai/vietos/specialus-reportazas-ilgai-lauktos-parduotuves-atidarymo-beprotybe-foto.d?id=62153167#ixzz2dq7iNqvH