Jau 24 metus užsienyje giriamas lietuviškas ženklas „Savitas Stilius“ pristato naują kolekciją

Atsinaujinantis prekės ženklas „Savitas Stilius“ pristato naują pavasario–vasaros kolekciją, sukurtą bendradarbiaujant su dizainere ir prekės ženklo OHMY įkūrėja Ugne Martinaityte. Talentinga kūrėja nepabijojo imtis tikro kūrybinio iššūkio sukurti vientisą megztų drabužių kolekciją, o pagrindiniu jos leitmotyvu tapo noras pabrėžti švelniausias moteriškumo puses bei įsiklausyti į svarbiausius šiuolaikinės moters poreikius.

Naujoje kolekcijoje dominuoja moderni minimalistinė kryptis, atspindinti pasaulines mados tendencijas, tačiau kiekvienas drabužis turi savitą charakterį ir pabrėžia skirtingas moters savybes. Pristatomi ansambliai, tinkantys įvairiausioms kasdienėms situacijoms: nuo elegantiškų suknelių ar kostiumėlių iki lengvų, vasariškų drabužių iš lino. Drabužiai lengvai derinami tarpusavyje, tad turi išliekamąją vertę ir atspindi atsakingą požiūrį į madą. Ne veltui pabrėžiama natūralumo svarba: visi drabužiai sukurti iš natūralių pluoštų, juos papildo spalvinė paletė iš švelnių, šviesių žemės tonų. Kolekcija išlaiko esmines prekės ženklo vertybes, kartu primena minimalizmo suteikiamą laisvės ir patogumo jausmą.

Jau 24 metus Šiauliuose veikiantis prekės ženklas užsienyje itin vertinamas dėl savo kokybės. Etikete „pagaminta Lietuvoje“ puikuojasi tokie partneriai kaip Trine iš Danijos ar Dehn Design iš Norvegijos. Unikalius megztus drabužius iš natūralių audinių pristatantis „Savitas Stilius“ kuria kolekcijas ir Lietuvoje. Ženklas ne vieną kartą bendradarbiavo su skirtingais dizaineriais, tačiau kūrybinis proveržis įvyko po pažinties su U. Martinaityte. „Savito Stiliaus“ savininkė Janina Sanikovienė pabrėžė nuolatines moteriškos elegancijos ir kokybės paieškas, o bendradarbiavimą su U. Martinaityte vadina džiugiu atradimu ir neslėpė planuojanti kartu dirbti ir toliau.

„Sukurti vientisą megztų drabužių kolekciją – tikras iššūkis. Kūrybinė idėja negali būti tiesiog iškirpta iš audinio, ji turi būti preciziškai numegzta. Pasirodo, šiam iššūkiui tereikėjo tinkamos komandos. Džiaugiuosi turėdama galimybę paversti savo silpnąsias puses stipriosiomis ir įgauti daugiau patirties“, – mintimis dalijosi dizainerė.