Sportinė elegancija naujoje Ugnės Martinaitytės “OHMY” kolekcijoje

Naujausia dizainerės Ugnės Martinaitytės prekių ženklo “OHMY” rudens/žiemos kolekcija “Aviatorius”. Ši kolekcija įkvėpta aktyvios, sportiškos moters, kuri niekada nepamiršta urbanistinės elegancijos, net būdama ekstremalumo viršūnėje.

Tai pirmoji šio prekių ženklo kolekcija sukurta tik moterims. Ji išsiskiria ne tik subtilia sportine elegancija, bet ir achromatine spalvų gama. Tai tarsi senas nespalvotas filmas, kuriame svarbi ne spalva, o forma, netikėti elementai.

Minimalistinės mados kolekcijoje kalbama apie savęs atradimą, nebijojimą būti savimi, apie baimių įveikimą, apie jausmą, kuris užplūsta po didelės audros. Tai ramybės, pasitikėjimo savimi ir atkaklumo priimant naujus iššūkius dermė.

Kolekcijoje galima aptikti įvairias kryptis, nuo minimalistinio militarizmo iki avangardiškos elegancijos. Žaidžiama siluetais ir audiniais, tačiau pasirinkta monochrominė spalvinė gama apjungia skirtingas kolekcijos temas. Rudens/žiemos sezonui būdinga jaukūs ir šilti audiniai, todėl pasirinktos natūralios patvarios medžiagos, nuo vilnos kardigano iki impregnuotos viskozės blizgių kelnių.

OHMY prekių ženklo iššūkis- kurti patvarius ir neišeinančius iš mados drabužius, todėl tendencijų sekimas kolekcijoje nėra aktualus. Tai drabužiai, kurie lengvai derinami prie kitų kolekcijų ar turimų spintoje drabužių. Taip siekama atkreipti žmonių dėmesį į greitosios mados problematiką ir skatinti žmones rinktis tvarią madą.

Visos OHMY kolekcijos yra kuriamos iš jau esamų audinių, renkantis tik vietinius meistrus ir paliekant kuo mažiau atliekų. Iš nepanaudotų drabužiams audinių likučių yra kuriamos drabužių pakuotės.

 

Dizainerė: Ugnė Martinaitytė

Fotografė: Gertrūda Varnaitė

Modelis: Viktorija Spalvytė

Visazistė: Alina Vaitkevičiūtė