Naujoji „SAVITAS“ kolekcija – duoklė šiltai/patogiai elegancijai

 Jau 25-erius metus skaičiuojantis prekės ženklas ir atsakingos mados ambasadorius „Savitas stilius“ šį sezoną sutinka su pokyčiais. Nuo šiol kompanija vadinsis „SAVITAS“, o išgrynintą ženklo viziją įprasmina naujoji rudens – žiemos sezonui skirta kolekcija.

Kolekcija siekia išspręsti dilemą, šaltuoju metų laiku aktualią kone kiekvienai moteriai: kaip puoselėti elegantišką, moterišką stilių neaukojant patogumo? Siūlomi ansambliai atspindi pagrindinius poreikius šaltuoju metu periodu – norą jaustis šiltai ir patogiai. Jaukumas, minkštumas bei natūralumas tapo esminiais kolekcijos raktažodžiais. Vyrauja laisvi, neįpareigojantys siluetai, juos pagyvina asimetriškos detalės, megzti raštai, subtilūs puošybos elementai, kurie taip pat atlieka praktinę funkciją.

Pristatomos dvi šiuolaikiniai moteriai svarbiausios stiliaus kryptys – moderni ir patogi laisvalaikio apranga bei oficialus darbo stilius. Spalvinė gama atspindi pasaulines mados tendencijas – neutralius atspalvius (juoda, pilkšva, balta) papildo pastelinių ir ryškesnių tonų pliūpsniai, taip pat spalvų blokai.

„SAVITAS“ didelę svarbą teikia atsakingam požiūriui į madą. Siūlomi deriniai ilgaamžiški ir universalūs, lengvai derinami su ankstesnių kolekcijų ir skirtingų sezonų drabužiais. Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, išlaikomas prekinio ženklo savitumas – visas asortimentas yra megztas. Audinių kokybei reiklios klientės atras ne tik megztas sukneles, bet ir palaidines, sijonus, kelnes, švarkus. Iš natūralių pluoštų sukurti ansambliai maloniai priglunda prie kūno, juos lengva nešioti ir prižiūrėti.

Prekės ženklo „SAVITAS“ tikslas – siūlyti unikalią, aplinkai ir vartotojui draugišką aukštos kokybės produkciją, vertą dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir globaliu lygmeniu. Kiekvieną sezoną „SAVITAS“, siekdamas pristatyti originalų lietuvišką dizainą, bendradarbiauja su talentingais lietuvių dizaineriais. Naujausios kolekcijos sukurtos kartu su „OHMY“ ženklo įkūrėja, dizainere Ugne Martinaityte. Kūryboje dizainerė remiasi minimalizmo principais, ieško nematytų, įdomių konstrukcijų, ir siekia kurti neįpareigojančią eleganciją.

Naujos koncepcijos „SAVITAS“ parduotuvę galima rasti VCUP prekybos centre Vilniuje, Upės g. 9.

Daugiau informacijos: https://www.savitasstilius.lt/

 Fotografė: Gertrūda Varnaitė